Fresh deals are blooming! Enjoy up to 60% off. Limited time only!
New floral prints in buttery-soft bamboo & cotton—keeping her comfy & blooming with charm!
Patriotic charm for the tiniest trendsetters — discover irresistibly cute Americana-inspired outfits.
Dress your little ones in the sweetest styles. Perfect for springtime fun! 💛
Mother's Day
Match in style, snuggle in comfort! Adorable bamboo PJs for moms & daughters + playful cotton bodysuits celebrating mom & grandma. Cozy, cute, and full of love! 💕
Featured Collections
Easter
- Regular Price
- $46.00
- Sale Price
- $46.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $38.40
- Sale Price
- $38.40
- Regular Price
- $48.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $33.60
- Sale Price
- $33.60
- Regular Price
- $42.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $36.00
- Sale Price
- $36.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $30.40
- Sale Price
- $30.40
- Regular Price
- $38.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $43.20
- Sale Price
- $43.20
- Regular Price
- $54.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $32.00
- Sale Price
- $32.00
- Regular Price
- $40.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $28.80
- Sale Price
- $28.80
- Regular Price
- $36.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $21.60
- Sale Price
- $21.60
- Regular Price
- $36.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $25.60
- Sale Price
- $25.60
- Regular Price
- $32.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.80
- Sale Price
- $12.80
- Regular Price
- $32.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $42.00
- Sale Price
- $42.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $41.60
- Sale Price
- $41.60
- Regular Price
- $52.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $36.80
- Sale Price
- $36.80
- Regular Price
- $46.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $35.20
- Sale Price
- $35.20
- Regular Price
- $44.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $43.20
- Sale Price
- $43.20
- Regular Price
- $54.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $33.60
- Sale Price
- $33.60
- Regular Price
- $42.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $14.40
- Sale Price
- $14.40
- Regular Price
- $36.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $14.40
- Sale Price
- $14.40
- Regular Price
- $36.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.80
- Sale Price
- $12.80
- Regular Price
- $32.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $3.20
- Sale Price
- $3.20
- Regular Price
- $8.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $44.80
- Sale Price
- $44.80
- Regular Price
- $56.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $3.20
- Sale Price
- $3.20
- Regular Price
- $8.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $8.00
- Sale Price
- $8.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $4.00
- Sale Price
- $4.00
- Regular Price
- $10.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $4.00
- Sale Price
- $4.00
- Regular Price
- $10.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $14.40
- Sale Price
- $14.40
- Regular Price
- $36.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $15.20
- Sale Price
- $15.20
- Regular Price
- $38.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $3.20
- Sale Price
- $3.20
- Regular Price
- $8.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $14.40
- Sale Price
- $14.40
- Regular Price
- $36.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $14.40
- Sale Price
- $14.40
- Regular Price
- $36.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $4.00
- Sale Price
- $4.00
- Regular Price
- $5.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $56.00
- Sale Price
- $56.00
- Regular Price
- $70.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $56.00
- Sale Price
- $56.00
- Regular Price
- $70.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $28.00
- Sale Price
- $28.00
- Regular Price
- $70.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $40.00
- Sale Price
- $40.00
- Regular Price
- $50.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $33.60
- Sale Price
- $33.60
- Regular Price
- $42.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $70.00
- Sale Price
- $70.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $40.00
- Sale Price
- $40.00
- Regular Price
- $50.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $70.00
- Sale Price
- $70.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $15.60
- Sale Price
- $15.60
- Regular Price
- $39.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $28.00
- Sale Price
- $28.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $38.00
- Sale Price
- $38.00
- Regular Price
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $8.80
- Sale Price
- $8.80
- Regular Price
- $22.00
- Unit Price
- /per
- Regular Price
- $8.00
- Sale Price
- $8.00
- Regular Price
- $20.00
- Unit Price
- /per
Join the Tesa Babe Community
Sign up for our email and receive sales, new styles, and our new blogs
THANKS FOR STOPPING BY!
About
Tesa Babe creates trendy, limited-edition clothing and loungewear for the whole family — from newborns and toddlers to kids and their parents. Made with all-natural bamboo and cotton, the ultra-soft fabric is hypoallergenic, eco-friendly, and keeps everyone feeling cool and cozy. Perfect for a coordinated family look that’s as stylish as it is comfortable!
Information
Explore
Connect
Join our mailing list for updates