Holiday Inn Pattaya By IHG

5 estrelles
9,1
Extraordinari
basat en 3701 valoracions
3701 valoracions
dl. 28/09
-
dt. 29/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
80 €
/El més barat: preu per nit
Tipus d’habitació
Proveïdor
Total per nit
Executive room, tipus de llit no especificat
80 €
Executive room, tipus de llit no especificat
82 €
Executive room, 1 llit extragran
83 €
Visió general
Preus
Serveis
Valoracions
Ubicació
Consells i preguntes més freqüents
Allotjaments propers

Les ofertes més recents per a Holiday Inn Pattaya By IHG

dl. 28/09
-
dt. 29/09
Executive room, tipus de llit no especificat
80 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
130 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
82 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
121 €
per nit amb IVA
Executive room, 1 llit extragran
83 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
94 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
89 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
112 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
92 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, 1 llit extragran
130 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
93 €
per nit amb IVA
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
120 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
93 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
94 €
per nit amb IVA
Executive room, 1 llit extragran
95 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
137 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
96 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
128 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
98 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
133 €
per nit amb IVA
Executive room, 2 llits individuals
102 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
122 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
104 €
per nit amb IVA
Executive room, 1 llit extragran
107 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
105 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
187 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
105 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
121 €
per nit amb IVA
Deluxe room, tipus de llit no especificat
106 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
116 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
107 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
108 €
per nit amb IVA
Executive room, tipus de llit no especificat
113 €
per nit amb IVA
Executive room, 1 llit extragran
114 €
per nit amb IVA
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
115 €
per nit amb IVA
Executive room, 1 llit extragran
121 €
per nit amb IVA
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
477 €
per nit amb IVA
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Serveis de Holiday Inn Pattaya By IHG

  • Piscina exterior
  • Accés a la platja
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Aparcador/-a de cotxes

Valoracions de Holiday Inn Pattaya By IHG

9,1
Extraordinari
3701 valoracions verificades
Extraordinari
2483
Molt bo
604
Bo
294
D'acord
133
Acceptable
87
Mediocre
41
Deficient
59
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Ubicació

463/68 Pattaya Sai 1 Road, Pattaya 20150

Què hi ha a prop

  • Tiffany's Show262 m
  • Big C Supercenter0.6 km
  • Pattaya City Hall0.8 km
  • Hard Rock Cafe Pattaya1 km
  • Pattaya Beach1.1 km
  • Central Festival Shopping Center1.4 km
  • Northpoint Skyscraper1.5 km
  • Wongamat Beach1.6 km
  • Royal Garden Plaza2.2 km
  • Ripley's Believe It or Not! Museum2.2 km
  • Soi Buakhao Market2.6 km
  • Walking Street2.7 km

Polítiques

Entrada/Sortida

Arribada en qualsevol moment després de les 15:00, sortida en qualsevol moment abans de les 12:00

Cancel·lació/prepagament

Les polítiques de cancel·lació/prepagament varien en funció del tipus d'habitació i del proveïdor.

Informació essencial sobre Holiday Inn Pattaya By IHG

Temporada baixa

Temporada alta

d’octubre
d’octubre
El mes més barat per allotjar-se en un hotel amb una baixada del preu del 0% de mitjana.
El mes més car per allotjar-se en un hotel amb un increment del preu del 0% de mitjana.

Holiday Inn Pattaya By IHG

Quin mes té els preus més barats per a Holiday Inn Pattaya By IHG?

El mes més barat per allotjar-se a Holiday Inn Pattaya By IHG és l/el setembre, amb un preu mitjà de 102 € per nit. El més car és el mes d'/de febrer, a 157 € per nit.

Quin és el dia més barat per reservar Holiday Inn Pattaya By IHG?

El mes més barat per reservar a Holiday Inn Pattaya By IHG és l'/el dijous, amb un preu mitjà de 102 € per nit. El més car és el mes d'/de dilluns, a 139 € per nit.

Amb quina antelació hauria de fer la reserva al Holiday Inn Pattaya By IHG?

Per aconseguir el millor preu a Holiday Inn Pattaya By IHG, reserva amb 5 setmanes d'antelació. Podries estalviar aproximadament 24 % en comparació respecte d'una reserva d'última hora.

Consells principals de KAYAK per a la teva estada a Holiday Inn Pattaya By IHG

  • L'habitació més barata de Holiday Inn Pattaya By IHG que s'ha trobat a KAYAK durant les darreres 2 setmanes costava 137 € i la més cara 137 €.
  • Quants dies hauria de quedar-me a Holiday Inn Pattaya By IHG? Els usuaris de KAYAK normalment s'hi estan 14 dies.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Holiday Inn Pattaya By IHG

  • On està situat Holiday Inn Pattaya By IHG?

    Holiday Inn Pattaya By IHG està situat a 463/68 Pattaya Sai 1 Road al Central Pattaya, a 1,5 km del centre de Pattaya. Tiffany's Show és el lloc d'interès més proper a Holiday Inn Pattaya By IHG.

  • Quines són les hores d'arribada i de sortida de Holiday Inn Pattaya By IHG?

    L'hora d'arribada a Holiday Inn Pattaya By IHG és a les 15:00 i l'hora de sortida és a les 12:00.

  • Holiday Inn Pattaya By IHG ofereix servei de Wi-Fi gratuïta?

    Sí, Holiday Inn Pattaya By IHG ofereix servei de Wi-Fi gratuïta.

  • Holiday Inn Pattaya By IHG ofereix servei d'aparcament gratuït?

    Sí, Holiday Inn Pattaya By IHG ofereix servei d'aparcament gratuït.

  • A quina distància es troba Holiday Inn Pattaya By IHG de l'aeroport?

    Holiday Inn Pattaya By IHG és a 32,5 km de Utapao Rayong Pattaya. Holiday Inn Pattaya By IHG és a 84 km de Bangkok Suvarnabhumi.

  • Holiday Inn Pattaya By IHG té piscina?

    Sí, Holiday Inn Pattaya By IHG té piscina.

  • Com s'ho fa KAYAK per trobar ofertes tan barates per a l'hotel Holiday Inn Pattaya By IHG?

    KAYAK rastreja el web per trobar totes les ofertes d'habitacions disponibles a l'hotel Holiday Inn Pattaya By IHG de a Pattaya i t'ajuda a comparar-les per trobar el millor preu per a la teva estada. Molts webs de viatges ofereixen descomptes o ofertes en algun moment per a les habitacions de Holiday Inn Pattaya By IHG i KAYAK et mostra els preus de molts llocs diferents perquè sempre puguis trobar una oferta excel·lent per a Holiday Inn Pattaya By IHG.

Hotels i allotjaments propers

Hotel de 5 estrelles
Amari Pattaya
8.9 Excel·lent (2.633 valoracions)0,08 kmPiscina exterior, Accés a la platja, Centre de fitnes93 €+
Hotel de 3 estrelles
77% més barat
Markland Seaside Pattaya
7.3 Bo (964 valoracions)0,1 kmCentre de fitnes, Restaurant, Servei d'habitacions21 €+
Hotel de 3 estrelles
69% més baratMarkland Beach View7.7 Bo (786 valoracions)0,1 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Servei d'habitacions29 €+
Hotel de 4 estrelles
53% més barat
One Patio Hotel Pattaya
8.7 Excel·lent (1.328 valoracions)0,17 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Restaurant44 €+
Hotel de 3 estrelles
85% més baratEasy Planet Pattaya8 Excel·lent (3.907 valoracions)0,47 kmRestaurant, Wi-Fi gratuïta, Aparcament gratuït14 €+
Hotel de 3 estrelles
82% més barat
S Lodge Pattaya (formally known as Sabai Lodge)
3 Mediocre (1 valoració)0,26 kmBar/Sala d'estar17 €+
Hotel de 3 estrelles
82% més barat
Pineapple Residence Pattaya
7.2 Bo (24 valoracions)0,48 km17 €+
Hotel de 3 estrelles
80% més baratSabai Inn8.4 Excel·lent (1.317 valoracions)0,27 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Restaurant19 €+
Hotel de 3 estrelles
47% més barat
Payaa Hotel
9.3 Excel·lent (2.731 valoracions)0,31 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Restaurant49 €+
Hotel de 5 estrelles
17% més barat
Grande Centre Point Pattaya
9.3 Excel·lent (8.048 valoracions)0,43 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Restaurant78 €+
Hotel de 4 estrelles
41% més barat
OZO North Pattaya
9 Excel·lent (2.912 valoracions)0,21 kmPiscina exterior, Centre de fitnes, Restaurant55 €+
Hotel de 5 estrelles
Amari Pattaya
8.9 Excel·lent (2.633 valoracions)0,08 kmPiscina exterior, Accés a la platja, Centre de fitnes93 €+

Informació útil

Distància al centre de la ciutat

Aeroport més a prop

Distància fins a l'aeroport

1,5 km
Utapao Rayong Pattaya
32,5 km