Dorota Naruszewicz wraca do odejścia z "Klanu". "Miałam tego dość"
Dorota Naruszewicz, goszcząc na czerwonym dywanie "Pytania na śniadanie", wróciła do tematu swojego odejścia z kultowego serialu TVP "Klan". Oprócz tego, że — jak sama przyznała — chciała poświęcić się rodzinie, obawiała się jednego. — Nie chciałam doczekać tej sytuacji, kiedy "Klan" się skończy. Wolałam uprzedzić tę historię — wyjaśnia.